Sveikos gyvensenos skatinimas
Birželio mėnesį mokykla pasirašė sutartį su Vilniaus miesto visuomenės sveikatos biuru dėl projekto „Sveikos gyvensenos skatinimas ir moksleivių sveikatos raštingumo ugdymas Vilniaus mieste“ 2021–2022 m. m. įgyvendinimo. Spalio – kovo mėnesiais bus organizuojamas 5 paskaitų ciklas I klasių mokiniams šiomis temomis: ...